Členství v mosteckém automotoklubu oznámil David Vršecký

Dvojnásobný mistr Evropy v závodech tahačů na okruzích David Vršecký z týmu Buggyra se stal členem Automotoklubu Most.  "Jezdec tak vyjádřil podporu našemu klubu, čehož si velmi vážíme. Jeho členství ale není jen symbolické. Na mosteckém autodromu, kde automotoklub sídlí, je David častým hostem. Náš okruh je pro něj zároveň domácí zastávkou prestižního evropského seriálu závodů tahačů," vysvětlil člen řídicího výboru Autoklubu Most Luděk Diviš.

Rozhodnutí známého a úspěšného jezdce by mohlo přesvědčit ke vstupu do mosteckého automotoklubu i jeho fanoušky. "Členem se může stát každý příznivec motoristického sportu, který dbá zároveň na bezpečnost, což je i jednou z priorit našeho klubu. Naší snahou je vytvořit členskou základnu fanoušků, kteří budou aktivně prosazovat stěžejní myšlenky našeho klubu," vysvětlil Diviš.

Vstup do klubu neobnáší žádný finanční vklad či poplatky, členství naopak zaručuje různé výhody a slevy. Jednou z nich je Bronzové členství, které zahrnuje dvě vstupenky na závody The Most Rally Sprint, jež se uskuteční 14. listopadu; bezplatný vstup na vybrané akce a závody v příštím roce; patnáctiprocentní slevu na kurzy bezpečné jízdy na polygonu v areálu autodromu; patnáctiprocentní slevu na vstupenky Czech Truck Prix 2016. Nové akce a slevy klub postupně zveřejní na stránkách http://projekty.wms.cz/automotoklub-most a www.autodrom­most.cz.

V oblasti motorsportu je hlavní náplní automotoklubu pořádání okruhových závodů. Vedle rozvoje motorismu se automotoklub zaměřuje na zvyšování bezpečnosti silničního provozu, spolupráci s autoškolami a dalšími institucemi, provozování dětského dopravního hřiště v areálu mosteckého autodromu, organizování dětských letních táborů, programů a akcí v oblasti prevence nehodovosti silničního provozu, dopravní výchovy a vzdělávání či protidrogové prevence.